Overzicht van internetsites die van belang kunnen zijn bij uw onderzoek.

22-12-2020
 

Diverse
  5900 Plaatsen in Nederland (https://www.metatopos.eu/almanak.html)
  CBG Centrum voor familiegeschiedenis (https://cbg.nl)
  Genealogie HCC (genealogie.hcc.nl)
  Cursus paleografie (https://geneaknowhow.net/genea/lokaal.htm)
  Trefwoordenlijst genealogie (http://home.planet.nl/~dumon002/)
    idem (http://www.dumont-andre.nl)
  Stamboomvragenforum (https://stamboomvragenforum.nl)
  Van papier naar digitaal (https://www.vpnd.nl)
  Stamboomforum (www.stamboomforum.nl)
  WieWasWie (https://www.wiewaswie.nl)

per provincie

Provincie Drenthe
  Provincie Drenthe (https://www.drentsarchief.nl)
  Provincie Drenthe (alledrenten.nl)

Provincie Friesland
  Provincie Friesland (https://www.tresoar.nl)
  Alle Friezen (https://allefriezen.nl)

Provincie Gelderland
  Provincie Gelderland (https://www.geldersarchief.nl)
    idem: Personen (https://www.geldersarchief.nl/zoeken/?mivast=37&mizig=128&miadt=37&milang=nl&mizk_alle=personen&miview=tbl)
  Genealogie in de Achterhoek (https://www.genealogiedomein.nl)
  Regionaal Archief Rivierenland (https://www.regionaalarchiefrivierenland.nl)
  Streekarchivariaat Noordwest-Veluwe (https://www.streekarchivariaat.nl)

Provincie Groningen
  Groninger Archieven - Regionaal Historisch Centrum/ (https://www.groningerarchieven.nl)
  
Alle Groningers (https://www.allegroningers.nl)

Provincie Noord-Brabant
  Brabants Historisch Informatie Centrum (www.bhic.nl)
  West-Brabants Archief (https://westbrabantsarchief.nl)
  Streekarchief Langstraat Heusden Altena (https://salha.nl)
  Gemeente Breda (https://stadsarchief.breda.nl/)
  Gemeente Eindhoven (Reginaal Historisch Centrum Eindhoven) (https://rhc-eindhoven.nl)
  Gemeente Tilburg (Regionaal Archief Tilburg) (https://www.regionaalarchieftilburg.nl)

Provincie Noord-Holland
  Regionaal Archief Noord-Holland (https://noord-hollandsarchief.nl)
   idem: Personen (https://noord-hollandsarchief.nl/personen/databases?mivast=236&miadt=236&mizig=100&miview=tbl&milang=nl&micols=1&misort=last_mod%7Cdesc)
  Archief Gemeente Amsterdam (https://archief.amsterdam)
  Archief Gemeente Zaanstad (https://archief.zaanstad.nl)
  Regionaal Archief Alkmaar (https://www.archiefalkmaar.nl)
  Streekarchief Gooi en Vechtstreek (SAGV) (https://www.gooienvechthistorisch.nl/)
  Waterlands Archief (https://www.waterlandsarchief.nl)
  Westfries archief Hoorn (https://www.westfriesarchief.nl)
  Westfriese Families op internet (http://www.westfriesefamilies.nl)

Provincie Overijssel
  Historisch Centrum Overijssel, Zwolle (https://www.historischcentrumoverijssel.nl)
  Erfgoedcentrum Achterhoek Liemers (https://www.ecal.nu)
  Twents Streekarchief Delden (TSA Delden) (https://www.tsa-delden.nl)

Provincie Utrecht
  Archief Eemland (https://www.archiefeemland.nl/bronnen/archieven)
   idem: Personen (https://www.archiefeemland.nl/bronnen/personen/persons)
  Het Utrechts Archief (https://www.hetutrechtsarchief.nl)
   idem: Personen (https://hetutrechtsarchief.nl/onderzoek/resultaten/archieven?mivast=39&mizig=100&miadt=39&milang=nl&mizk_alle=personen&miview=tbl)
  Regionaal Historisch Centrum Zuidoost Utrecht (http://www.rhczuidoostutrecht.com/index_RHC.php)
  Regionaal Archief Zuid-Utrecht (https://www.razu.nl)
  Streekarchief Rijnstreek en Lopikerwaard (https://rhcrijnstreek.nl/)
  idem: Personen (https://archief.rhcrijnstreek.nl/zoeken.php?overzicht=indexen)

Provincie Zeeland
  Zeeuws Archief (https://www.zeeuwsarchief.nl)
  Zeeuwen gezocht (https://www.zeeuwsarchief.nl/onderzoek-het-zelf/archief/?mizig=862/)
  idem: Zoektips (https://www.zeeuwsarchief.nl/zoekgids/zoektips-voor-zeeuwen-gezocht/)
  idem: Bronnen (https://www.zeeuwsarchief.nl/bronnen/zeeuwen-gezocht/)
  Gemeentearchief Vlissingen (https://www.gemeentearchiefvlissingen.nl/home.html)

Provincie Zuid-Holland
  Stadsarchief Delft (https://www.stadsarchiefdelft.nl)
   idem: Zoeken op personen (https://zoeken.stadsarchiefdelft.nl/zoeken.php?overzicht=indexen)
  Haags Gemeentearchief (https://haagsgemeentearchief.nl)
   idem: Personen (https://haagsgemeentearchief.nl/genealogy/personenoverzicht)
  Rijnstreek en Lopikerwaard (http://rhcrijnstreek.nl)
   idem: Personen (https://archief.rhcrijnstreek.nl/zoeken.php?overzicht=indexen)
  Streekarchief Midden-Holland (https://www.groenehartarchieven.nl/)
  Erfgoed Leiden en omstreken (https://www.erfgoedleiden.nl/collecties)
  Stadsarchief Rotterdam (https://stadsarchief.rotterdam.nl/apps/stadsarchief.nl/zoek-en-ontdek/stamboom/)
  Historisch Archief Westland (https://www.genealogiewestland.nl/historisch-archief-westland/)
  Streekarchief Voorne-Putten (https://www.streekarchiefvp.nl)
  Archief Vlaardingen (https://www.vlaardingen.nl/Onderwerpen/Cultuur_en_historie/Stadsarchief)

Provincie Limburg
  Regionaal Historisch Centrum Limburg (https://www.rhcl.nl/nl/onderzoeken/zoeken)
   idem Personen (https://www.archieven.nl/mi/1540/?mivast=1540&mizig=100&miadt=38&milang=nl&miview=tbl)


Omhoog